TQ2SS-12V-Z
PanasonicPanasonic
TQ2SS-12V-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TQ2SS-12V-Z
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Podatkovni listi: TQ2SS-12V-Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TQ2SS-12V-Z
Številka dela TQ2SS-12V-Z Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46518 pcs Podatkovni list TQ2SS-12V-Z.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 125VAC, 220VDC - Max
Serija TQ-SMD Čas izdaje 4ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.03 kOhms
Moč tuljave 140 mW Tok tekočine 11.7mA