TQ2SS-L-24V
PanasonicPanasonic
TQ2SS-L-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TQ2SS-L-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Podatkovni listi: TQ2SS-L-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TQ2SS-L-24V
Številka dela TQ2SS-L-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23848 pcs Podatkovni list TQ2SS-L-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 125VAC, 220VDC - Max
Serija TQ-SMD Čas izdaje 4ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 5.76 kOhms
Moč tuljave 100 mW Tok tekočine 4.2mA