TS2-I-24V-800S
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS2-I-24V-800S
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TIME DELAY 800SEC 5A 250V
Podatkovni listi: TS2-I-24V-800S.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije TS2-I-24V-800S
Številka dela TS2-I-24V-800S Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 800SEC 5A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 5430 pcs Podatkovni list TS2-I-24V-800S.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Metoda začetka časa Input Voltage
Metoda prilagoditve časa External Resistor Sklop zaključka PC Pin
Serija TS Vrsta releja Mechanical Relay
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Funkcija On-Delay natančen opis On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 8 Sec ~ 800 Sec Delay 5A @ 250VAC Through Hole
Čas zamude 8 Sec ~ 800 Sec Kontaktna ocena @ Napetost 5A @ 250VAC