TX2SS-24V
PanasonicPanasonic
TX2SS-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TX2SS-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TX2SS-24V
Številka dela TX2SS-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23351 pcs Podatkovni list
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 220VDC - Max
Serija TX Čas izdaje 4ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tube
Druga imena 255-2315-5
TX2SS-24V-ND
TX2SS24V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 4.11 kOhms Moč tuljave 140 mW
Tok tekočine 5.8mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TX2SS-24V-Z
TX2SS-24V-Z
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V