TXS2SL-12V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SL-12V-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TXS2SL-12V-Z
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Podatkovni listi: TXS2SL-12V-Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TXS2SL-12V-Z
Številka dela TXS2SL-12V-Z Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5753 pcs Podatkovni list TXS2SL-12V-Z.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 110VDC - Max
Serija TX-S Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 255-2349-2
TXS2SL-12V-Z-ND
TXS2SL12VZ
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 50 mW Tok tekočine 4.2mA