ARC.68-S6-C
PanduitPanduit
ARC.68-S6-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARC.68-S6-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
Podatkovni listi: ARC.68-S6-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARC.68-S6-C
Številka dela ARC.68-S6-C Proizvajalec Panduit
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116973 pcs Podatkovni list ARC.68-S6-C.pdf
Premer 1.000" (25.40mm) Atributi atributov Hinged, Locking
Tip Clip, Wire Saddle Serija Clincher™
Velikost vijaka #6 (M3) Debelina plošče -
Velikost luknje plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena 07498358538
ARC.68-S6-C-ND
Odpiranje velikosti 0.190" ~ 0.680" (4.83mm ~ 17.27mm)
Tip montaže Fastener Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polypropylene (PP) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 2.900" (73.66mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.950" (24.13mm) Lastnosti -
natančen opis Cable Clip, Wire Saddle White Fastener 0.190" ~ 0.680" (4.83mm ~ 17.27mm) Barva White