CCS44-S8-X
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCS44-S8-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Podatkovni listi: 1.CCS44-S8-X.pdf2.CCS44-S8-X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CCS44-S8-X
Številka dela CCS44-S8-X Proizvajalec Panduit
Opis CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4473 pcs Podatkovni list 1.CCS44-S8-X.pdf2.CCS44-S8-X.pdf
Premer 0.370" (9.40mm) Atributi atributov -
Tip Clip, P-Type Serija -
Velikost vijaka #8 (M4) Debelina plošče -
Velikost luknje plošče 0.167" (4.24mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 07498354530 Odpiranje velikosti 0.440" (11.18mm)
Tip montaže Fastener Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina 0.050" (1.27mm) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-2
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina -
Lastnosti - natančen opis Cable Clip, P-Type Natural Fastener 0.440" (11.18mm)
Barva Natural Bundle Center za montažni center 0.570" (14.48mm)