D18-145M-C
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D18-145M-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN QC TAB 18-22AWG 0.145 CRIMP
Podatkovni listi: D18-145M-C.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije D18-145M-C
Številka dela D18-145M-C Proizvajalec Panduit
Količina na voljo 3984 pcs Podatkovni list D18-145M-C.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.145" (3.68mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina - na splošno 0.750" (19.05mm) Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Premer izolacije - Izolacija Non-Insulated
Spol Male Lastnosti Brazed Seam, Serrated Termination
natančen opis 0.145" (3.68mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktni material Copper