DNF10-250FIB-D
PanduitPanduit
DNF10-250FIB-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNF10-250FIB-D
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Podatkovni listi: DNF10-250FIB-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DNF10-250FIB-D
Številka dela DNF10-250FIB-D Proizvajalec Panduit
Opis CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106214 pcs Podatkovni list DNF10-250FIB-D.pdf
Žični merilnik 10-12 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Druga imena 298-10541
DNF10-250FIB-D-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 0.960" (24.38mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.220" (5.59mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Female Lastnosti Serrated Termination
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass