DNF14-250FIM-C
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNF14-250FIM-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Podatkovni listi: DNF14-250FIM-C.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije DNF14-250FIM-C
Številka dela DNF14-250FIM-C Proizvajalec Panduit
Količina na voljo 5043 pcs Podatkovni list DNF14-250FIM-C.pdf
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina - na splošno 0.900" (22.86mm) Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Premer izolacije 0.158" (4.01mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Male Lastnosti Serrated Termination
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass