EDNF14250FIMB-Q
PanduitPanduit
EDNF14250FIMB-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDNF14250FIMB-Q
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO
Podatkovni listi: 1.EDNF14250FIMB-Q.pdf2.EDNF14250FIMB-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDNF14250FIMB-Q
Številka dela EDNF14250FIMB-Q Proizvajalec Panduit
Opis STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152015 pcs Podatkovni list 1.EDNF14250FIMB-Q.pdf2.EDNF14250FIMB-Q.pdf
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija StrongHold™ Pakiranje Bulk
Druga imena 298-16677
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - na splošno 0.910" (23.11mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.160" (4.06mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Male Lastnosti -
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass