EDV18-87MB-Q
PanduitPanduit
EDV18-87MB-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDV18-87MB-Q
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka STRONGHOLD BLADE TERMINAL, VINYL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDV18-87MB-Q
Številka dela EDV18-87MB-Q Proizvajalec Panduit
Opis STRONGHOLD BLADE TERMINAL, VINYL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217872 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 18-22 AWG Širina - zunanji robovi 0.087" (2.21mm)
Prekinitev Crimp Tip terminala Standard
Terminal Style No Stud Hole Tab Debelina 0.030" (0.76mm)
Velikost Stud / Tab - Serija StrongHold™
Pakiranje Bulk Druga imena 298-16711
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina - na splošno 1.100" (27.94mm)