FSD81-18-C
PanduitPanduit
FSD81-18-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSD81-18-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka FERRULE INS VNL AWG12 GY 7/8"
Podatkovni listi: FSD81-18-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSD81-18-C
Številka dela FSD81-18-C Proizvajalec Panduit
Opis FERRULE INS VNL AWG12 GY 7/8" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112030 pcs Podatkovni list FSD81-18-C.pdf
Tip Single Wire Style DIN
Velikost 12 AWG (4.00mm²) Serija Pan-Term®
Druga imena 298-14501
FSD81-18-C-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - Pin 18.00mm
Dolžina - na splošno 26.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Insulated natančen opis Gray Wire Ferrule Connector DIN 12 AWG (4.00mm²) Single Wire