FSF78-10-D
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSF78-10-D
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka FERRULE INS VNL AWG16 BK 17/32"
Podatkovni listi: FSF78-10-D.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije FSF78-10-D
Številka dela FSF78-10-D Proizvajalec Panduit
Količina na voljo 4353 pcs Podatkovni list FSF78-10-D.pdf
Tip Single Wire Style DIN
Velikost 16 AWG (1.50mm²) Serija Pan-Term®
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Dolžina - Pin 10.00mm
Dolžina - na splošno 16.50mm Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Izolacija Insulated natančen opis Black Wire Ferrule Connector DIN 16 AWG (1.50mm²) Single Wire