FSF81-18-C
PanduitPanduit
FSF81-18-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSF81-18-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka FERRULE INS VNL AWG12 ORN 7/8"
Podatkovni listi: FSF81-18-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSF81-18-C
Številka dela FSF81-18-C Proizvajalec Panduit
Opis FERRULE INS VNL AWG12 ORN 7/8" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109578 pcs Podatkovni list FSF81-18-C.pdf
Tip Single Wire Style DIN
Velikost 12 AWG (4.00mm²) Serija Pan-Term®
Druga imena 298-10047
FSF81-18-C-ND
FSF8118C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina - Pin 18.00mm Dolžina - na splošno 26.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Insulated
natančen opis Orange Wire Ferrule Connector DIN 12 AWG (4.00mm²) Single Wire Barva Orange