FTD80-13-TL
PanduitPanduit
FTD80-13-TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTD80-13-TL
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka FERRULE INS TWIN 14AWG BLUE 9/16
Podatkovni listi: FTD80-13-TL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTD80-13-TL
Številka dela FTD80-13-TL Proizvajalec Panduit
Opis FERRULE INS TWIN 14AWG BLUE 9/16 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85601 pcs Podatkovni list FTD80-13-TL.pdf
Tip Two Wire Style DIN
Velikost Two x 14 AWG (2.50mm²) Serija Pan-Term®
Druga imena 298-14516
FTD80-13-TL-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - Pin 13.00mm
Dolžina - na splošno 21.50mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Insulated natančen opis Blue Wire Ferrule Connector DIN Two x 14 AWG (2.50mm²) Two Wire