GEE62F-A-C
PanduitPanduit
GEE62F-A-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEE62F-A-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka GROMMET EDGE SLOT NAT 1=100'
Podatkovni listi: 1.GEE62F-A-C.pdf2.GEE62F-A-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEE62F-A-C
Številka dela GEE62F-A-C Proizvajalec Panduit
Opis GROMMET EDGE SLOT NAT 1=100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1776 pcs Podatkovni list 1.GEE62F-A-C.pdf2.GEE62F-A-C.pdf
Serija GE Debelina plošče 0.036" ~ 0.062" (0.91mm ~ 1.57mm)