H000X025H1C
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H000X025H1C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK WHITE
Podatkovni listi: 1.H000X025H1C.pdf2.H000X025H1C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H000X025H1C
Številka dela H000X025H1C Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1779 pcs Podatkovni list 1.H000X025H1C.pdf2.H000X025H1C.pdf
Serija PanTher™, P1™ Pakiranje Cassette
Druga imena 07498366367 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable, Continuous Velikost oznake 0.25" x 8.0' (6.4mm x 2.4m)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held) natančen opis White Heat Shrinkable, Continuous Label 0.25" x 8.0' (6.4mm x 2.4m)