H050X064H2T
pregled izdelka
Številka dela: H050X064H2T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK THERMTRANS
Podatkovni listi: 1.H050X064H2T.pdf2.H050X064H2T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 121 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H050X064H2T
Številka dela H050X064H2T Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK THERMTRANS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121 pcs Podatkovni list 1.H050X064H2T.pdf2.H050X064H2T.pdf
Serija - Pakiranje 2000 per Roll
Druga imena 07498351858 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Yellow Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)