H075X044H1T
PanduitPanduit
H075X044H1T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H075X044H1T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK THERMTRANS
Podatkovni listi: 1.H075X044H1T.pdf2.H075X044H1T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 224 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H075X044H1T
Številka dela H075X044H1T Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK THERMTRANS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224 pcs Podatkovni list 1.H075X044H1T.pdf2.H075X044H1T.pdf
Serija - Pakiranje 1000 per Roll
Druga imena 07498351863 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 0.75" x 0.44" (19.1mm x 11.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Heat Shrinkable Label 0.75" x 0.44" (19.1mm x 11.2mm)