H100X025F1T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H100X025F1T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK THERMTRANS
Podatkovni listi: H100X025F1T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H100X025F1T
Številka dela H100X025F1T Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK THERMTRANS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5780 pcs Podatkovni list H100X025F1T.pdf
Serija - Pakiranje 1000 per Roll
Druga imena 07498347600 delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta nalepke Heat Shrinkable
Velikost oznake 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer
natančen opis White Heat Shrinkable Label 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm) Barva White
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H100X025H1T-2
H100X025H1T-2
Proizvajalci: Panduit
Opis: LABEL HEAT SHRINK
Na zalogi: 267 pcs
Prenesi: H100X025H1T-2.pdf
RFQ
H100CYD
H100CYD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED ASSY RA 3MM YLW 585NM