H200X084H3T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H200X084H3T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL HEAT SHRINK
Podatkovni listi: 1.H200X084H3T.pdf2.H200X084H3T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 115 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 115 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H200X084H3T
Številka dela H200X084H3T Proizvajalec Panduit
Opis LABEL HEAT SHRINK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115 pcs Podatkovni list 1.H200X084H3T.pdf2.H200X084H3T.pdf
Serija - Pakiranje 500 per Roll
Druga imena 07498301514 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 2.00" x 0.84" (50.8mm x 21.3mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Black Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.84" (50.8mm x 21.3mm)