HSTT25-48-Q3
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSTT25-48-Q3
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEAT SHRINK ORANGE .25"X4'
Podatkovni listi: 1.HSTT25-48-Q3.pdf2.HSTT25-48-Q3.pdf3.HSTT25-48-Q3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSTT25-48-Q3
Številka dela HSTT25-48-Q3 Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK ORANGE .25"X4' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20539 pcs Podatkovni list 1.HSTT25-48-Q3.pdf2.HSTT25-48-Q3.pdf3.HSTT25-48-Q3.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 90°C Serija HSTT
Obnovljena debelina stene 0.025" (0.64mm) Druga imena 07498362273
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.250" (6.35mm) Notranji premer - obnovljen 0.125" (3.18mm)
Lastnosti Flame Retardant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Orange 4.00' (1.22m)