HSTTP75-QY
PanduitPanduit
HSTTP75-QY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSTTP75-QY
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEAT SHRINK PVC .75" X 25'
Podatkovni listi: 1.HSTTP75-QY.pdf2.HSTTP75-QY.pdf3.HSTTP75-QY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSTTP75-QY
Številka dela HSTTP75-QY Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK PVC .75" X 25' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2130 pcs Podatkovni list 1.HSTTP75-QY.pdf2.HSTTP75-QY.pdf3.HSTTP75-QY.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 100°C Serija HSTTP
Obnovljena debelina stene 0.035" (0.89mm) Druga imena 298-13686
HSTTP75-Q
HSTTP75-Q-ND
HSTTP75-QY-ND
delovna temperatura -20°C ~ 105°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC), Irradiated Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 25.0' (7.6m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.750" (19.05mm) Notranji premer - obnovljen 0.375" (9.53mm)
Lastnosti Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 25.0' (7.6m)