HV9150-C0
PanduitPanduit
HV9150-C0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HV9150-C0
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CABLE TIE IN-LINE 20.7"
Podatkovni listi: 1.HV9150-C0.pdf2.HV9150-C0.pdf3.HV9150-C0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HV9150-C0
Številka dela HV9150-C0 Proizvajalec Panduit
Opis CABLE TIE IN-LINE 20.7" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76119 pcs Podatkovni list 1.HV9150-C0.pdf2.HV9150-C0.pdf3.HV9150-C0.pdf
Tip žice / kabla Cable Tie, Parallel Premer 0.350" (8.89mm)
Natezno trdnost 160 lbs (72.57 kg) Serija Hyper-V™ IN-LINE
Pakiranje 100 per Pkg Druga imena 07498378317
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 20.75" Dolžina - Dejanska 1.721' (524.51mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Weather Resistant
natančen opis Cable Tie, Parallel Black 5.91" (150.00mm) 0.350" (8.89mm) 160 lbs (72.57 kg) 1.721' (524.51mm) Barva Black
Premer snopa 5.91" (150.00mm)