JP75SBC50R-L2
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JP75SBC50R-L2
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM
Podatkovni listi: JP75SBC50R-L2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JP75SBC50R-L2
Številka dela JP75SBC50R-L2 Proizvajalec Panduit
Opis CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5161 pcs Podatkovni list JP75SBC50R-L2.pdf
Premer 1.160" (29.46mm) Atributi atributov -
Tip Support, J-Hook Serija Stronghold™, J-Pro™
Velikost vijaka - Debelina plošče -
Velikost luknje plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena 07498301337 Odpiranje velikosti 0.750" (19.05mm)
Tip montaže Beam Mount, Fastener Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel Dolžina 3.960" (100.58mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.520" (140.21mm)
Lastnosti 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable natančen opis Cable Support, J-Hook Red Beam Mount, Fastener 0.750" (19.05mm)