LCAS250-14-X
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCAS250-14-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT TONG 250 MCM #1/4
Podatkovni listi: 1.LCAS250-14-X.pdf2.LCAS250-14-X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCAS250-14-X
Številka dela LCAS250-14-X Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT TONG 250 MCM #1/4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5817 pcs Podatkovni list 1.LCAS250-14-X.pdf2.LCAS250-14-X.pdf
Žični merilnik 250 MCM (kcmil) Širina - zunanji robovi 1.170" (29.72mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Rectangular Tongue
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.140" (3.56mm)
Velikost Stud / Tab 1/4 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498322513
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 2.240" (56.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.270" (6.86mm)
Premer - Barrel OD 0.770" (19.56mm) Premer - ID cevi 0.630" (16.00mm)