LCDX1-12-X
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCDX1-12-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT TONG 1 AWG #1/2
Podatkovni listi: LCDX1-12-X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCDX1-12-X
Številka dela LCDX1-12-X Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT TONG 1 AWG #1/2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3862 pcs Podatkovni list LCDX1-12-X.pdf
Žični merilnik 1 AWG Širina - zunanji robovi 0.800" (20.32mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Rectangular Tongue
Terminal Style Two Stud Holes Tab Debelina 0.120" (3.05mm)
Velikost Stud / Tab 1/2 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498342376
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 3.970" (100.84mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.530" (13.46mm)
Premer - Barrel OD 0.520" (13.21mm) Premer - ID cevi 0.390" (9.91mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 1 AWG 1/2 Stud Kontaktni material Copper