LCMA150-8F-X
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMA150-8F-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 150MM #M8
Podatkovni listi: LCMA150-8F-X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCMA150-8F-X
Številka dela LCMA150-8F-X Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 150MM #M8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2678 pcs Podatkovni list LCMA150-8F-X.pdf
Žični merilnik 150mm² Širina - zunanji robovi 1.201" (30.51mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.175" (4.45mm)
Velikost Stud / Tab M8 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.776" (70.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Non-Insulated Lastnosti -
Premer - ID obroča 0.354" (8.99mm) Premer - Barrel OD 0.827" (21.01mm)
Premer - ID cevi 0.650" (16.51mm) natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 150mm² M8 Stud