LCMA50-12F-L
pregled izdelka
Številka dela: LCMA50-12F-L
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 50MM #M12
Podatkovni listi: LCMA50-12F-L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCMA50-12F-L
Številka dela LCMA50-12F-L Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 50MM #M12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10570 pcs Podatkovni list LCMA50-12F-L.pdf
Žični merilnik 50mm² Širina - zunanji robovi 0.906" (23.01mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.071" (1.80mm)
Velikost Stud / Tab M12 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Non-Insulated Lastnosti -
Premer - ID obroča 0.551" (14.00mm) Premer - Barrel OD 0.484" (12.29mm)
Premer - ID cevi 0.386" (9.80mm) natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 50mm² M12 Stud