LCMA95-12F-L
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMA95-12F-L
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 95MM #M12
Podatkovni listi: LCMA95-12F-L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCMA95-12F-L
Številka dela LCMA95-12F-L Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 95MM #M12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4898 pcs Podatkovni list LCMA95-12F-L.pdf
Žični merilnik 95mm² Širina - zunanji robovi 0.965" (24.51mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.118" (3.00mm)
Velikost Stud / Tab M12 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Non-Insulated Lastnosti -
Premer - ID obroča 0.551" (14.00mm) Premer - Barrel OD 0.650" (16.51mm)
Premer - ID cevi 0.531" (13.49mm) natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 95mm² M12 Stud