LCMB95-16-X
PanduitPanduit
LCMB95-16-X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMB95-16-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 95MM #M16
Podatkovni listi: LCMB95-16-X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCMB95-16-X
Številka dela LCMB95-16-X Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 95MM #M16 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4302 pcs Podatkovni list LCMB95-16-X.pdf
Žični merilnik 95mm² Širina - zunanji robovi 0.965" (24.51mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.114" (2.90mm)
Velikost Stud / Tab M16 Stud Serija LCMB
Pakiranje Bulk Druga imena 07498362244
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 3.110" (79.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.709" (18.01mm)
Premer - Barrel OD 0.650" (16.51mm) Premer - ID cevi 0.531" (13.49mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 95mm² M16 Stud Kontaktni material Copper