LCMC35-00-Q
PanduitPanduit
LCMC35-00-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMC35-00-Q
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 35MM
Podatkovni listi: LCMC35-00-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCMC35-00-Q
Številka dela LCMC35-00-Q Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 35MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4862 pcs Podatkovni list LCMC35-00-Q.pdf
Žični merilnik 35mm² Širina - zunanji robovi 0.846" (21.49mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style No Stud Hole Tab Debelina 0.079" (2.01mm)
Velikost Stud / Tab - Serija LCMC
Pakiranje Bulk Druga imena 07498362296
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 4.244" (107.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča -
Premer - Barrel OD 0.433" (11.00mm) Premer - ID cevi 0.323" (8.20mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 35mm² Kontaktni material Copper