LCMD35-10-Q
pregled izdelka
Številka dela: LCMD35-10-Q
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 35MM #M10
Podatkovni listi: LCMD35-10-Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCMD35-10-Q
Številka dela LCMD35-10-Q Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 35MM #M10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9947 pcs Podatkovni list LCMD35-10-Q.pdf
Žični merilnik 35mm² Širina - zunanji robovi 0.610" (15.49mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Two Stud Holes Tab Debelina 0.081" (2.05mm)
Velikost Stud / Tab M10 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498399752
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 3.406" (86.51mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.433" (11.00mm)
Premer - Barrel OD 0.409" (10.39mm) Premer - ID cevi 0.323" (8.20mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 35mm² M10 Stud Kontaktni material Copper