LCMD50-12-X
pregled izdelka
Številka dela: LCMD50-12-X
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 50MM #M12
Podatkovni listi: LCMD50-12-X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCMD50-12-X
Številka dela LCMD50-12-X Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 50MM #M12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6760 pcs Podatkovni list LCMD50-12-X.pdf
Žični merilnik 50mm² Širina - zunanji robovi 0.906" (23.01mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Two Stud Holes Tab Debelina 0.071" (1.80mm)
Velikost Stud / Tab M12 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498399756
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 3.720" (94.49mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.551" (14.00mm)
Premer - Barrel OD 0.484" (12.29mm) Premer - ID cevi 0.386" (9.80mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 50mm² M12 Stud Kontaktni material Copper