MLTFC4H-LP316RD
PanduitPanduit
MLTFC4H-LP316RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLTFC4H-LP316RD
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" RD
Podatkovni listi: 1.MLTFC4H-LP316RD.pdf2.MLTFC4H-LP316RD.pdf3.MLTFC4H-LP316RD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLTFC4H-LP316RD
Številka dela MLTFC4H-LP316RD Proizvajalec Panduit
Opis TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" RD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.310" (7.87mm)
Natezno trdnost 250 lbs (113.40 kg) Serija Pan-Steel® MLTFC
Pakiranje 50 per Pkg Druga imena 07498311778
MLTFC4H-LP316RD-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Polyester Coated Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 14.25" Dolžina - Dejanska 1.192' (363.22mm)
natančen opis Standard, Locking Red 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.192' (363.22mm) Barva Red
Premer snopa 4.00" (101.60mm)