MSC4X625-LS1
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSC4X625-LS1
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka STRAP STEEL COATED .63"X 16.2"
Podatkovni listi: 1.MSC4X625-LS1.pdf2.MSC4X625-LS1.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije MSC4X625-LS1
Številka dela MSC4X625-LS1 Proizvajalec Panduit
Opis STRAP STEEL COATED .63"X 16.2" Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 4493 pcs Podatkovni list 1.MSC4X625-LS1.pdf2.MSC4X625-LS1.pdf
Tip žice / kabla Strapping Premer 0.625" (15.88mm)
Natezno trdnost 600 lbs (272.16 kg) Serija Pan-Steel® MS
Pakiranje 50 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 316
Dolžina - Približna 16.25" Dolžina - Dejanska 1.350' (411.48mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Lastnosti Nylon Coated
natančen opis Strapping Black 4.00" (101.60mm) 0.625" (15.88mm) 600 lbs (272.16 kg) 1.350' (411.48mm) Barva Black
Premer snopa 4.00" (101.60mm)