P3100037EG
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3100037EG
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka MALLEABLE IRON BEAM CLAMP
Podatkovni listi: P3100037EG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3100037EG
Številka dela P3100037EG Proizvajalec Panduit
Opis MALLEABLE IRON BEAM CLAMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14989 pcs Podatkovni list P3100037EG.pdf
Serija StrongHold™ Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Lastnosti Beam Mount, Screw-On Installation natančen opis Beam Clamp For Threaded Rod, 3/8"-16
Vrsta pripomočka Beam Clamp
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P3100EALAP
P3100EALAP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SIDACTOR BI 275V 150A TO-92
Na zalogi: 106736 pcs
Prenesi: P3100EALAP.pdf
RFQ
P3100ADL61
P3100ADL61
Opis: SIDAC SYM 1CHP 280V 1000A TO220
Na zalogi: 5768 pcs
Prenesi: P3100ADL61.pdf
RFQ
P31-MX
P31-MX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Na zalogi: 643 pcs
Prenesi: P31-MX.pdf
P3100AD61
P3100AD61
Prenesi: P3100AD61.pdf
P3100EAAP
P3100EAAP
Prenesi: P3100EAAP.pdf
P31-MW
P31-MW
Proizvajalci: Daburn
Na zalogi: 610 pcs
Prenesi: P31-MW.pdf
P31-MXE
P31-MXE