P32W2A2-75-7
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P32W2A2-75-7
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka TAPE DBL COATED WHITE 3/4"X 7YDS
Podatkovni listi: P32W2A2-75-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P32W2A2-75-7
Številka dela P32W2A2-75-7 Proizvajalec Panduit
Opis TAPE DBL COATED WHITE 3/4"X 7YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6200 pcs Podatkovni list P32W2A2-75-7.pdf
Premer 0.75" (19.05mm) 3/4" Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0310" (31.0 mils, 0.787mm) 1/32" Temperaturno območje -