PC087-H25D-C0
PanduitPanduit
PC087-H25D-C0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC087-H25D-C0
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CBL CLAMP P-TYPE BLACK PUSH IN
Podatkovni listi: PC087-H25D-C0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC087-H25D-C0
Številka dela PC087-H25D-C0 Proizvajalec Panduit
Opis CBL CLAMP P-TYPE BLACK PUSH IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66182 pcs Podatkovni list PC087-H25D-C0.pdf
Premer 0.618" (15.70mm) Atributi atributov -
Tip Clamp, P-Type Serija Pan-Clamp™
Velikost vijaka - Debelina plošče 0.055" ~ 0.140" (1.40mm ~ 3.56mm)
Velikost luknje plošče 0.275" ~ 0.288" (6.99mm ~ 7.32mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 298-1303
PC087H25DC0
Odpiranje velikosti 0.870" (22.10mm)
Tip montaže Push In Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.070" (27.18mm) Lastnosti Chemical Resistant, Impact Resistant, Weather Resistant
natančen opis Cable Clamp, P-Type Black Push In 0.870" (22.10mm) Barva Black
Bundle Center za montažni center 0.894" (22.70mm) Lepilo -