PFM2X60GRN
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFM2X60GRN
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka TAPE MARKING GREEN 2"X 60YDS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFM2X60GRN
Številka dela PFM2X60GRN Proizvajalec Panduit
Opis TAPE MARKING GREEN 2"X 60YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1128 pcs Podatkovni list
Premer 2.00" (50.80mm) Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperaturno območje -14°F ~ 140°F (-26°C ~ 60°C) Vrsta traku Marking