PRL100BY-S
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRL100BY-S
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Podatkovni listi: PRL100BY-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRL100BY-S
Številka dela PRL100BY-S Proizvajalec Panduit
Opis LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4527 pcs Podatkovni list PRL100BY-S.pdf
Tip Label Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 07498388888
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Vrsta nalepke - Velikost oznake 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm)