PRT10EH-C0
PanduitPanduit
PRT10EH-C0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRT10EH-C0
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CABLE TIE REL X HVY WR BLK 34.2"
Podatkovni listi: 1.PRT10EH-C0.pdf2.PRT10EH-C0.pdf3.PRT10EH-C0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRT10EH-C0
Številka dela PRT10EH-C0 Proizvajalec Panduit
Opis CABLE TIE REL X HVY WR BLK 34.2" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38372 pcs Podatkovni list 1.PRT10EH-C0.pdf2.PRT10EH-C0.pdf3.PRT10EH-C0.pdf
Tip žice / kabla Lashing, Releasable Premer 0.500" (12.70mm)
Natezno trdnost 250 lbs (113.40 kg) Serija PAN-TY® PRT
Pakiranje 100 per Pkg Druga imena 298-14023
PRT10EH-C0-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 34.25" Dolžina - Dejanska 2.850' (868.68mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Weather Resistant
natančen opis Lashing, Releasable Black 10.00" (254.00mm) 0.500" (12.70mm) 250 lbs (113.40 kg) 2.850' (868.68mm) Barva Black
Premer snopa 10.00" (254.00mm)