PV18-P47-MY
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV18-P47-MY
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN WIRE PIN TERM 18-22AWG
Podatkovni listi: 1.PV18-P47-MY.pdf2.PV18-P47-MY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV18-P47-MY
Številka dela PV18-P47-MY Proizvajalec Panduit
Opis CONN WIRE PIN TERM 18-22AWG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129819 pcs Podatkovni list 1.PV18-P47-MY.pdf2.PV18-P47-MY.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Serija - Pin Diameter Circular - 0.071" (1.80mm) Dia
Pakiranje Bulk Druga imena 07498342028
PV18-P47-MY-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - izolacija Vinyl
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - prenehanje -
Dolžina - Pin 0.490" (12.45mm) Dolžina - na splošno 0.970" (24.64mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer izolacije 0.150" (3.81mm)