PV2-56R-XY
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV2-56R-XY
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN RING D-SHAPE 2AWG #5/16
Podatkovni listi: PV2-56R-XY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV2-56R-XY
Številka dela PV2-56R-XY Proizvajalec Panduit
Opis CONN RING D-SHAPE 2AWG #5/16 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29081 pcs Podatkovni list PV2-56R-XY.pdf
Žični merilnik 2 AWG Širina - zunanji robovi 0.680" (17.27mm)
Debelina 0.060" (1.52mm) Prekinitev Crimp
Tip terminala D-Shaped Velikost Stud / Tab 5/16 Stud
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Druga imena 07498369500
PV2-56R-XY-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - izolacija Vinyl
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 1.960" (49.78mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer izolacije 0.560" (14.22mm)
Izolacija Insulated Lastnosti Brazed Seam
natančen opis Ring Terminal Connector 5/16 Stud D-Shaped 2 AWG Crimp Kontaktni material Copper
Obrnite se na Dokončaj Tin Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PV2-56RX-XY
PV2-56RX-XY
Proizvajalci: Panduit
Opis: CONN RING D-SHAPE 2AWG #5/16
Na zalogi: 23710 pcs
Prenesi: PV2-56RX-XY.pdf
RFQ
PV2-56R-T
PV2-56R-T
Proizvajalci: Panduit
Opis: CONN RING FLAT 2AWG #5/16 CRIMP
Na zalogi: 4742 pcs
Prenesi: PV2-56R-T.pdf
RFQ
PV2-56R-X
PV2-56R-X