S100X125VAC
PanduitPanduit
S100X125VAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S100X125VAC
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL LAM 12-10AWG VNL 1"X1.25"
Podatkovni listi: 1.S100X125VAC.pdf2.S100X125VAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S100X125VAC
Številka dela S100X125VAC Proizvajalec Panduit
Opis LABEL LAM 12-10AWG VNL 1"X1.25" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1908 pcs Podatkovni list 1.S100X125VAC.pdf2.S100X125VAC.pdf
Serija PanTher™, P1™ Pakiranje 225 per Cassette
Druga imena 298-10118
S100X125VAC-ND
delovna temperatura -46°C ~ 107°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Vrsta nalepke Self Laminating Velikost oznake 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Panduit LS8E (Hand-Held) natančen opis White Self Laminating Label 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)