S100X400T1D
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S100X400T1D
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka DOT MATRIX LABEL VINYLIDE
Podatkovni listi: S100X400T1D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S100X400T1D
Številka dela S100X400T1D Proizvajalec Panduit
Opis DOT MATRIX LABEL VINYLIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5347 pcs Podatkovni list S100X400T1D.pdf
Serija - Pakiranje 1000 per Pkg
Druga imena 07498333788 delovna temperatura -53°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta nalepke Self Laminating
Velikost oznake 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Dot-Matrix Printer
natančen opis White Self Laminating Label 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm) Barva White