SE25P-MR10
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SE25P-MR10
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 1000' WHITE
Podatkovni listi: 1.SE25P-MR10.pdf2.SE25P-MR10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 148 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SE25P-MR10
Številka dela SE25P-MR10 Proizvajalec Panduit
Opis SLEEVING 1/4" X 1000' WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148 pcs Podatkovni list 1.SE25P-MR10.pdf2.SE25P-MR10.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Pan-Wrap™ SE delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Zaščita tekočin - Dolžina 1000' (304.80m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Noise Reduction, Vibration Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm) Barva White