SSPM4HP-TL300
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSPM4HP-TL300
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka PNL MNT TIE W/PILOT 14.8L 376M
Podatkovni listi: SSPM4HP-TL300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSPM4HP-TL300
Številka dela SSPM4HP-TL300 Proizvajalec Panduit
Opis PNL MNT TIE W/PILOT 14.8L 376M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91880 pcs Podatkovni list SSPM4HP-TL300.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.300" (7.62mm)
Natezno trdnost 120 lbs (54.43 kg) Serija STA-STRAP® SSPM
Pakiranje 250 per Pkg Druga imena 07498322376
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 14.75" Dolžina - Dejanska 1.233' (375.92mm)
natančen opis Standard, Locking Black 4.00" (101.60mm) 0.300" (7.62mm) 120 lbs (54.43 kg) 1.233' (375.92mm) Barva Black
Premer snopa 4.00" (101.60mm)