100R13-76B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R13-76B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 13POS 1.00MM 3"
Podatkovni listi: 1.100R13-76B.pdf2.100R13-76B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R13-76B
Številka dela 100R13-76B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 13POS 1.00MM 3" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60958 pcs Podatkovni list 1.100R13-76B.pdf2.100R13-76B.pdf
Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Število vodnikov 13
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm) Dolžina 3.000" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 13 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.000" (76.20mm)